Kartal Nakliyat Firmaları

Kartal Nakliyat Firmaları & Ofis Taşıma


   Son yıllarda vatandaşlarımız nakliyat noktasında birçok sorun yaşamaktadır. Çünkü birçok kişi ya da kişiler kendilerini nakliyatçı gibi göstererek insanların eşyalarını amatör olarak taşımakta ve birçok zararlar vermektedirler. Kartal nakliyat firması olarak vatandaşlarımızı bu gibi kişi ya da kişilerden uzak durması noktasında her zaman uyardık ve uyarmaya da devam ediyoruz. Bu gibi gruplar nakliyat işini ek iş olarak yaptıkları için sağdan soldan toplama insanlarla eşyalarınızı gelişigüzel taşırlar. Teknik altyapıdan yoksun oldukları için eşyalarınızı merdiven taşımacılığı yöntemiyle taşırlar. Merdiven taşımacılığında ise sizin için maddi ve manevi değeri olan eşyalarınız kırılmakta, çizilmekte ya da daha farklı zararlar görmektedir. Amatör taşımacılık yapan kişiler için tek önemli olan şey alacakları ücret olduğundan eşyalarınıza gereken hassasiyeti ve özeni göstermezler. Meydana gelecek maddi zararları ise kesinlikle üstlenmeyip sizin üzerinize bırakırlar. Bütün bu sorunları yaşamamak ve dünya standartları kalitesinde sigortalı nakliyat hizmeti almak için Kartal nakliyat firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır.


Kartal Evden eve Nakliyat Hizmeti


   Tamamen müşteri memnuniyeti ve eşya güvenliği prensibi ilkesiyle çalışmaktayız. Bizim için müşterilerimiz ve eşyalarının güvenliği hemen her şeyden önemlidir. Teknik altyapı olarak son sistem teçhizatları kullanmaktayız. Kartal Evden eve Nakliyat Aynı şekilde birlikte çalıştığımız elemanlarımızın hepsi bizim yıllardan beri çalışanımız olup, tamamı sigortalıdır. Kesinlikle kaçak işçi çalıştırmıyor ve eşyalarınızı tanımadığımız kişilere emanet etmiyoruz. Her biri kapalı kasa sistem olan araçlarımıza eşyalarınız asansörlü nakliyat sistemimiz sayesinde güvenle yüklenmektedir. Yeni adresinize ekiplerimizce ulaştırılan eşyalarınızın tamamı burada da Kartal Evden eve asansörlü nakliyat sistemimiz sayesinde hiçbir zarar görmeden çıkarılır. Bütün eşyalarınızın kurulumu yapıldıktan sonra kullanımınıza hazır olacak şekilde sizlere teslim edilir.


Kartal Nakliyat Firmaları


Kartal Nakliyat Firmaları ile sıkıntılı taşınma telaşı artık sizin için tatlı bir telaş olacak. Uzman ekip ve ekipmanlarla işimizi kaliteden ödün vermeden sunmaktayız.Kartal Parça Eşya Taşıma


Kartal Evden eve Nakliyat alanında uzman kadrosuyla parça taşımacılığı konusunda 7/24 hizmetinizdeyiz.Kartal Evden eve Nakliyatın deneyimli müşteri danışmanlarından anlık olarak destek alabilirsiniz.


Ek olarak, Gebze Nakliyat Firmaları üzerine yazdığımız yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Evden eve Nakliyat Basamakları

Evden eve nakliyatta ilk kuralımız her zaman ciddiyet olmuştur ve bu ciddiyeti koruyarak kendimizi de geliştirerek zamana ayak uydurduk

ücretsiz expertiz

Ücretsiz Expertiz

Ücretsiz Evden eve Nakliyat Expertizimiz tarafından eşyanızın keşfi yapılır .Eşyanıza uygun arac ve parsone sayısı belirlenir .Eşyanın değerinde Sigorta ve Kasko belirlenir .

eşya paketleme

Paketleme İşlemi

Taşıma işlemine başlanmadan önce eşyaların de-montajı ,kolilenmesi ve paketlenme işlemi Evden eve Nakliyatın yapılan en önemli basamaktır.

Taşımacılık

Taşıma İşlemi

Evden eve Nakliyatın paketlenen eşyaların hasarsız bir şekilde kamyona yüklenmesi, boşaltması ve montaj ,eşya dizaynı işlemlerinin bulunduğu basamaktır

İletişimde Kalın

İstanbul Nakliyat Firmaları arasında, Profesyonel Evden eve nakliyat ve Şehirler arası taşımacılık hizmeti sunmaktayız..