Ofis Taşıma Fiyatları
 

OFİS TAŞIMA HİZMETLERİ


Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

       Taşımacılık işlemlerinin bireysel olarak gerçekleştirilmesi durumunda gerekli neticelerin istenildiği gibi alınamaması gibi bir durum yaşanabilmektedir. Aynı zamanda da eşyaların taşınması anlamında da istenmeyen durumların yaşanması söz konusu olabilmektedir. Ev için geçerli olan bu durum ofis taşımacılığı için de aynı tip sonuçları verebilmektedir.
       " Ofis taşımacılığı işlemlerine başlamadan önce , Ofis Taşıma fiyatlarını belirlemek için tarafların sözleşme yapmaları tavsiye edilebilen bir durumdur ".Böylelikle istenmeyen durumları engellemek adına profesyonel bir biçimde destek veren firmalara yönelmek en ideal neticelerle karşı karşıya kalmanın tek yolu olarak adlandırılabilmektedir. Ofis içerisinde yer alan eşyaların her birine odaklanarak eşsiz hizmet seçeneklerini sağlayan firmaların tercih edilmesi durumunda en iyi şartların ortaya çıkması söz konusu olabilecektir. Böylelikle de bu işleyişin sağlandığı görülebilecek ve tamamen aranılan kriterlerde olmasından ötürü de dikkatleri fazlasıyla çekebilecektir.

Ofis Taşımacılığı İşlemleri Güvenilir mi ?


       Ofis Taşımacılığı adı altında varlık gösteren işlemlerin güvenilir olduğu anlaşılabilecektir. Bu süreçlerin gerçekleştiği anda da takip edilmesi söz konusu olacağından dolayı ne kadar kusursuz bir işlemin söz konusu olduğu görülebilecektir. Personeller kadar firmaların da ofis taşıması işlemleri konusunda ne kadar yeterli olduğu an be an anlaşılabilecektir. Öte yandan gösterilmiş olan gayretlerin de hizmet politikasını destekleyen bir yapıda olmasından ötürü bu tip firmaların her zaman güvenilir olarak adlandırılmasında ideal bir kriter olduğu gözlemlenebilecektir. Ofis taşımacılığı işlemleri bu şartlar göz önünde bulundurularak devamlı bir şekilde istekleri karşılayabilecek yapıda yer almaktadır.

Şehirler arsıs nakliyat


OFİS TAŞIMACILIĞI FİYATLARI

Ofis Taşıma Ücretleri

       Ofis taşımacılığı işlemlerini gerçekleştirmek üzere firmalara taleplerde bulunan kişilerin işin ne denli özenli olup olmadıklarını görmelerinin yanı sıra fiyat seçeneklerini de baz aldıkları söylenebilmektedir. Bu anlamda fiyat konusunda da belirleyici olan birtakım maddeler ortaya konulabilecektir. Eşyaların durumu ve sayısının yanı sıra götürülecek olan mesafe ile beraber eşyaların kaçıncı katta bulunduğu gibi detaylar ofis taşımacılığı işlemleri esnasında fiyatların şekillenmesinde ön planda yer alan bir konumda varlık göstermektedir. Ofis taşımacılığı fiyatları hemen hemen her firma içerisinde bu şekilde ortaya konulmaktadır. Öte yandan bu çalışmalar sürekli olarak bu fiyat tarifesi üzerinden şekillenmektedir.

Ofis Taşımacılığında Personelin Önemi

      Ofis taşımacılığı kapsamında tercih edilecek olan personellerin durumu da oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Personel sayısı kadar personellerin işinin ehli olması da firmalar tarafından baz alınan bir durumdur. Taşıma ve yerleştirme işlemlerinde kalifiyeli olan kişiler firmalar bünyesinde çalıştırılmaktadır. Öte yandan eli çabuk ve hızlıca taşıma işlemlerini gerçekleştirilecek olan personellere dayalı alımların gerçekleştirildiği için bu konuda firmaların ne kadar titiz davrandıkları da bilinmektedir. Herhangi bir aksaklığın ofis taşımacılığı işlemleri evresinde yaşanmaması adına bu tutum devamlı olarak süregelen bir konumda yer almaktadır. Hizmetlerin mutlaka elverişli olarak tamamlanması konusunda personellerin ne kadar önemli bir detay olduğu atlanmamaktadır. Ev ya da ofis taşıma işlemleri kusursuz bir biçimde bu şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Ofis Taşımacılığında Sözleşmenin Önemi

      Ofis taşımacılık işlemlerine başlamadan önceki zaman zarfında tarafların sözleşme yapmaları tavsiye edilebilen bir durumdur. Sözleşme ile beraber ofis taşımacılığı işlemleri esnasında ne tür bir hareketin gerçekleştirileceği resmileştirilecektir. Resmi hale getirilen diğer durumlar ise karşılıklı hakların korunaklı hale getirilmesi olarak ifade edilmektedir. Ofis taşımacılığını gerçekleştiren firmaların belirttiği fiyatlar da sözleşmeye dahil edilmektedir. Aynı zamanda da taşımacılık işlemleri esnasında bir eşyanın zarar görmesi halinde tüm zararların karşılanacağı da sözleşme dahilinde belirtilen bir madde olarak ifade edilmektedir. Tüm sözleşme kurallarına ofis taşımacılığı firmaları tarafından harfiyen uyulacak ve her maddesi çalışma esnasında uygulamada olacaktır. Bu yüzden en kusursuz sonuçlar ofis taşımacılığı dahilinde kendini gösterebilecektir.
Sehirlerarası nakliyat fiyatları

ASANSÖRLÜ OFİS TAŞIMACILIĞI

       Ofislerin yüksek katlarda olması eşyaların indirip çıkarılması işlemlerini bir hayli zorlu kılacaktır. Bu durumun önüne geçmek ve hem zaman hem de emek konusunda tasarrufta bulunmak isteyen kişilerin asansörlü ofis taşımacılığına yöneldikleri de söylenebilecektir. Asansör ile beraber binanın dışından eşyaların rahatlıkla indirilip çıkarılması işlemleri ortaya konulabilecektir. Öte yandan kullanıcıların arzu ettikleri sonuçları elde etmeleri için ideal bir yöntem olarak görülebilecektir. Kullanıcıların kısa süre içerisinde ofis taşımacılığı işlemlerinden yararlanmaları söz konusudur. Bu yüzden ekstra bir ücret ödeyerek bu hizmetlerden de faydalanabilmeleri gibi bir durum ortaya çıkacaktır. Herkesin ilgisini çekebilecek konumda olmasıyla da bilinen bir yöntem olarak da adından söz ettirecektir.

Ofis Taşımacılığında Ekspertiz İşlemleri


       Ofis taşımacılığı işlemleri konusunda hizmet veren firmaların desteklerinden bir tanesi de ekspertizler olarak ifade edilmektedir. Ekspertiz faaliyetleri firmaların ön hazırlık evresinde devreye soktukları bir uygulama olarak değerlendirilmektedir. Ekspertiz hizmetleri sayesinde firma personellerinin ne şekilde davrandıklarını bilmeleri sağlanmaktadır. Aynı zamanda da ekspertiz faaliyetleri sayesinde her zaman gerekli malzemelerin önceden tedarik edilmesi gibi bir uygulama hayata geçirilebilmektedir. Genel olarak kullanıcıların arzu ettikleri bir biçimde ofis taşımacılığı faaliyetlerinin tamamlanabilmesi adı altında ekspertiz faaliyetleri önemli bir yer tutmaktadır. Bundan dolayı da her ofis taşıyacak olan müşterilerin talep ettiği bir faaliyet olarak adından söz ettirebilecektir.

Evden eve Nakliyat Firmaları

OFİS TAŞIMACILIĞI YORUMLARI


Adem YILDIZ

13 Ocak , 2020

Ataköy'de bulunan Ofisimin yurtdışına çıkacağımdan depolanması gerekliydi sağolsun Akaydın Nakliyat personelleri ofisimi Ataköy'de bulunan depolarına nakletti gerçekten profesyel bir firma

Reply

mELİH CANTÜRK

29 Ekim , 2019

Ümraniye'de bulunan ofisimi İzmir Karşıyaka'ya mükemmel bir şekilde transfer ettiler gerek personelin güleryüzü sayesinde çok kolay ve profesyonel bir taşıma oldu Akaydın nakliyat

Reply

EMRAH MUŞLU

08 Haziran , 2019

Akaydın Nakliyat ile ofis taşımacılığını yapmak için çok ama çok araştırdım ,hiç bir firma aklımı çelmedi ,özellikle bu armut ve e nakliyat gibi fişrmalar canımı sıkmasına rağmen Akaydın Nakliyat seçtim ,iyi ki de seçmişim :)


OFİS TAŞIMA SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Ofis Taşıma işlemlerine eşya sigortası yapılıyor mu ?
  Elbette şirketimiz ofisinizi taşımaya başlamadan önce 100.000 ₺ değerinde sigorta işlemi yapılıyor.

 • Ofis Taşıma işleminde montaj işlemi fiyata dahil midir ?
  Ofis taşımalarında montaj olayı kaçınılmazdır.Bu yüzden profesyonel mobilyacılarımz tarafından mobilya aksamı montaj ve de-montaj işlemi dahildir

 • Ofis Taşıma işleminde Expertiz ücretli mi ?
  Ücretsizdir ,Ofis taşımalarında ön saha çalışması olan ; ofisin yeri konumu ve taşınılacak malzemenin keşfi için gelen expertiz tamamen ücretsiz

 • Ofis Taşıma işlemlerinde Kredikartı Geçerli mi
  Ofis Taşıma işlemlerinde 12 aya kadar taksit imkanı Kredi kartı geçerlidir

 • Ofis Taşıma fiyatları ne kadara mal olur ?
  Ofis taşıma işlemleri Expertiz raporuna göre fiyatlandırma çalışması yapılır.Daha sağlıklı fiyatlar için 444 5 830 'u arayın